Theater toneel kind/jong leudalcursussen tot 18 jaar

Toneelklas II 11-13 jr

Bij de ECI bieden we een toneelklas voor kinderen van 10 tot 13 jaar. Toneelspelen is niet alleen leuk, het is ook heel leerzaam. Kinderen ontdekken hun creativiteit en leren zichzelf beter kennen. Ze leren om samen te werken, te improviseren en hun fantasie te gebruiken.

Tijdens de lessen werken we aan verschillende vaardigheden. Kinderen leren hoe ze hun stem goed kunnen gebruiken en hoe ze zich op het toneel moeten bewegen. Ze oefenen in het uiten van emoties en het spelen van verschillende rollen. Dit helpt hen om zelfverzekerder te worden en beter te communiceren.

De toneelklas is een plek waar kinderen plezier hebben en nieuwe vrienden maken. Ze krijgen de kans om verhalen tot leven te brengen en op een podium te staan. Dit geeft een enorme boost aan hun zelfvertrouwen! Daarnaast leren ze discipline en doorzettingsvermogen, omdat toneelspelen ook betekent dat je hard moet werken en goed moet oefenen.

Ben je er het hele seizoen bij? Dan wacht een mooi extraatje op je. Je bezoekt samen met je groep gratis een voorstelling in ons theater. En je mag ook zelf optreden, hoe vet! De toneelklassen worden namelijk afgesloten met een voorstelling tijdens ons LuidZuid festival, in ECI cultuurfabriek. Zo kun je jouw familie en vrienden laten zien wat jij allemaal hebt geleerd!

vanaf €375,00
Nu inschrijven Volg een proefles

Beschikbare lestijden

Donderdag
17:30 - 19:00

Praktische informatie

  • Bekijk hier de cursusvoorwaarden.
  • Bekijk hier de cursusactiviteiten.
     
  • Lees voordat je je inschrijft voor een cursus de informatie over de verschillende cursusvormen.
  • Je kunt op elk gewenst moment starten met de cursus, tenzij anders aangegeven.
  • Woon je in de gemeente Leudal? Dan krijg je maar liefst 67% (!) korting op deze cursus. 
  • Heb je nog vragen? Neem dan contact op met onze beeldend afdeling, via: toneel@ecicultuur.nl.
  • Heb je onvoldoende financiële middelen om je kind in te schrijven voor een cursus? Neem dan contact op met Leergeld Nederland of Jeugdfonds Sport & Cultuur.
  • Heb je als volwassene onvoldoende financiële middelen om je in te schrijven voor een cursus? Neem dan contact op met het Volwassenenfonds. Onze eigen cultuurcoach Marjolein Peeters is ook intermediair voor het fonds in de gemeente Roermond en kan je op weg helpen. Mail haar gerust op marjolein.peeters@ecicultuur.nl. Ook de gemeente Echt-Susteren, Roerdalen, Leudal, Roermond en Maasgouw zijn aangesloten bij het Volwassenenfonds.
Ruimte: ECI cultuurfabriek
ECI cultuurfabriek
Ruimte: 0.24 toneel/musical/danslokaal
ECI 13
6041 MA Roermond

Leeftijdsgroepen

10 - 12 jaar
Teacher thumbnail
Over de docent

Regilio Maarten Bezee

Regilio is een enthousiaste theaterprofessional met een passie voor het leren van de kunst van acteren. In 2018 studeerde hij af aan de acteur drama opleiding te Heerlen en sindsdien deelt hij zijn liefde voor theater met studenten van alle leeftijden. Zijn lessen omvatten een breed scala aan theaterdisciplines, van spraak- en verbale technieken tot teksttoneel en improvisatie. Met zijn energieke en creatieve aanpak creëert Regilio een inspirerende leeromgeving waarin studenten hun acteervaardigheden kunnen ontwikkelen en hun eigen unieke artistieke stem kunnen ontdekken. Daarbij heeft hij alle facetten van acteren geleerd, van camera-acteren tot bewegingstheater en van improvisatie tot teksttoneel. Zijn ware passie ligt echter in het overbrengen van drama aan iedereen. Hij bevestigt: ‘Drama is een kunstzinnige vakdiscipline die via het lichaam een instrument van jezelf maakt.’ Kortom, of je nu weinig of veel ervaring hebt, doe lekker mee en laat ieders kunstzinnigheid stralen!