Contact & route

Contactgegevens algemeen
Telefoon 0475-317171
info@ecicultuur.nl
Kamer van Koophandel: 52107469
BTW nummer: NL850302316B01

Programmamakers
Theater
theater@ecicultuur.nl

Muziek
Jack Guns
pop@ecicultuur.nl

Film
Iris Jansen & Anita Smeets
film@ecicultuur.nl

Educatie
Ruth Houkes | hoofd educatie
ruth.houkes@ecicultuur.nl
0475-782802

Coördinatoren educatie/cursus:

Marjolein Peeters | muziek
marjolein.peeters@ecicultuur.nl
06-18840503

Debby Thebrath | beeldend
debby.thebrath@ecicultuur.nl
0475-782812

Aafke Janssen – van Dijk
aafke.jansen@ecicultuur.nl
06-89974478

Projecten 
Diana Heijmans
diana.heijmans@ecicultuur.nl
0475-782809

Aafke Janssen – van Dijk
aafke.jansen@ecicultuur.nl

Marjolein Peeters | cultuurcoach
marjolein.peeters@ecicultuur.nl
06-18840503

Personeelszaken
Leanne Cuijpers
leanne.cuijpers@ecicultuur.nl

Financiën
Eric Lijssen
eric.lijssen@ecicultuur.nl

Cursus en educatie administratie
Tanja Maessen
tanja.maessen@ecicultuur.nl
06-89971434

Marketing
Noortje Heijnen | marketing-coördinator
noortje.heijnen@ecicultuur.nl

Rosian Custers | allround marketeer
rosian.custers@ecicultuur.nl

Mirjam Sieben | allround marketeer
mirjam.sieben@ecicultuur.nl

Jonie Lomans | junior marketeer
jonie.lomans@ecicultuur.nl

Hospitality Manager
John Kampstra
john.kampstra@ecicultuur.nl

Verhuur
Eline Hermans
verhuur@ecicultuur.nl

Productie
François Driessen | productiecoördinator
productie@ecicultuur.nl
francois.driessen@ecicultuur.nl
0475-782808

Auto en Parkeren
De ECI cultuurfabriek is bereikbaar met de auto en in de directe omgeving van de cultuurfabriek vind je een aantal parkeergelegenheden:
– Dr. Bärstraat, voorkant ECI (na 18:00 gratis)
– Hockeyveld Concordia Burgemeester Geuljanslaan 1 (gratis, 5 min. lopen),
– Parkeergarage Roercenter Roersingel 13 (betaald, 5 min. lopen).

Extra info over het parkeren zie hieronder.

Openbaar vervoer
Vanaf het station van Roermond is het ongeveer een kwartier lopen naar de ECI cultuurfabriek. Het is ook mogelijk om de bus te pakken. Vanaf station Roermond kun je Arriva Stadsbus 2 richting Herten nemen tot de bushalte Bisschop Lindanussingel. Vanaf hier is het nog ongeveer 5 minuten lopen naar de ECI cultuurfabriek.

Klik hier om je route naar de ECI te bepalen!

 

Parkeren ECI
Plaatsen 250
Betaaltijden:
ma t/m za 8:00 – 18:00 uur
zo 12:00 – 18:00 uur
Dagkaart: € 6,50