vanaf €114,95

MEER INFO
Beeldende kunst vooropleiding ABK
Pimp je designportfolio

WO 17 SEP 2025 - WO 1 OKT 2025

18:30

ECI cultuurfabriek - 2.02 tekenen/schilderen/keramiek

MEER INFO

De stoel waarop je zit. Een ring, een mes, je bril: allemaal zijn ze ontworpen door een designer. Als vormgever ontwerp en maak je producten, objecten en materialen. Je voegt waarde, kwaliteit en relevante betekenis toe.  

Wil je graag naar de designafdeling van de kunstacademie en kan je portfolio nog een boost gebruiken? Dan hebben wij de perfecte cursus voor jou!  

In 3 lessen maak je kennis met de basisprincipes van design. In 3 weken ervaar je hoe het is om opdrachten te voltooien op academisch niveau. Het resultaat? Een mooie toevoeging aan je portfolio voor de designafdeling!  

Je kunt je het gehele jaar inschrijven voor deze cursus. 

PRAKTISCHE INFORMATIE

Je kunt op elk gewenst moment starten met de cursus, tenzij anders aangegeven. 

Woon je in de gemeente Leudal? Dan krijg je maar liefst 67% (!) korting op deze cursus. 

Lees voordat je je inschrijft voor een cursus de informatie over de verschillende cursusvormen

Heb je nog vragen? Neem dan contact op met onze beeldend afdeling, via: beeldend@ecicultuur.nl

Heb je onvoldoende financiële middelen om je kind in te schrijven voor een cursus? Neem dan contact op met Leergeld Nederland of Jeugdfonds Sport & Cultuur

Heb je als volwassene onvoldoende financiële middelen om je in te schrijven voor een cursus? Neem dan contact op met het Volwassenenfonds. In de regio Roermond doen de volgende gemeenten hieraan mee: Echt-Susteren, Roerdalen, Leudal, Roermond en Maasgouw. 

BESCHIKBARE LESTIJDEN

WO

18:30 - 21:00

ECI cultuurfabriek - 2.02 tekenen/schilderen/keramiek

Niet beschikbaar

LEEFTIJDSGROEPEN
7 - 18 jaar 18 - 20 jaar 21 - 99 jaar