Bekijk hier onze algemene voorwaarden en privacy-statement.
Zet cultuur in beweging
ECI Cultuurfabriek staat voor een nieuwe fase. Vanuit de directie is er de ambitie om de organisatie sterker te profileren en het merk verder uit te bouwen. Met de nieuwe koers ‘Uit is Aan’ nodigen we mensen uit om het scherm uit te zetten en het hoofd aan. Juist nu biedt cultuur ruimte voor verrijking, ontspanning, ontmoeting en nieuwe perspectieven.
Met theater, film, popmuziek, cursussen en creatieve programma’s heeft ECI Cultuurfabriek een breed aanbod voor een breed publiek. Die veelzijdigheid biedt kansen, maar vraagt ook om een heldere marketingstrategie, een sterke klantreis en een scherpe vertaling naar publieksbereik en ticketverkoop.
Om deze ontwikkeling verder vorm te geven zoeken wij een (interim) Marketing Manager die strategie weet te verbinden met uitvoering. Iemand die kansen ziet, richting geeft aan een ambitieus team en ervoor zorgt dat mooie plannen ook daadwerkelijk leiden tot meer zichtbaarheid, meer bezoekers en meer ticketverkoop.
Wat ga je doen?
Als (interim) Marketing Manager vertaal je de ambities van ECI Cultuurfabriek naar concrete marketingprojecten, campagnes en resultaten. Je werkt hierbij nauw samen met de directeur, programmamakers en het marketingteam.
Je houdt je onder andere bezig met:
Daarnaast geef je leiding aan een marketingteam van drie collega’s. Een team met veel kennis van de culturele sector, enthousiasme en ontwikkelpotentieel. Je helpt hen groeien, brengt structuur aan en zorgt ervoor dat plannen daadwerkelijk leiden tot zichtbaarheid, beweging en resultaat.
Een rol waarin je meebouwt
Bij ECI Cultuurfabriek geloven we niet in management op afstand. Ons team is compact, waardoor je niet alleen richting geeft, maar ook actief meewerkt aan de uitvoering. Je schakelt moeiteloos tussen strategie en praktijk en krijgt energie van het realiseren van concrete resultaten.
Samen met de directeur en programmamakers bewaak je de voortgang, kwaliteit en samenhang van onze marketingactiviteiten.
Jij bent
Je bent een enthousiaste en verbindende marketingprofessional die overzicht houdt, kansen ziet en mensen weet mee te nemen.
Daarnaast:
Ervaring binnen de culturele sector is mooi meegenomen, maar zeker geen vereiste.
Wat bieden wij?
Bij ECI Cultuurfabriek werk je samen met collega’s die veel passie hebben voor wat ze doen. Samenwerking, ontwikkeling en het welzijn van het team vinden we belangrijk.
Wij bieden je:
Enthousiast?
Wil jij jouw ervaring inzetten om cultuur zichtbaar te maken en meer mensen in aanraking te brengen met alles wat ECI Cultuurfabriek te bieden heeft?
Dan maken we graag kennis met je.
Stuur je motivatie en cv uiterlijk 30 juni 2026 naar Leanne Cuijpers (HR) via leanne.cuijpers@ecicultuur.nl.