Joost Spijkers staat bekend om zijn expressieve, theatrale muziektheater. Ook wel bekend als lid van het variété- en cabaretgezelschap de Ashton Brothers. Hij groeide op in het Limburgse Melick en Herkenbosch en het voormalig Joegoslavië.
In november staat hij in ons theater met ZIEL & ZALIG. Een voorstelling over het wederopstaan uit de puinhoop en het herrijzen uit de as. Spijkers zingt en vertelt over zijn intense verlangen om deel te nemen aan het grootse en meeslepende leven.
Zeker in deze barre tijden waarin de nieuwsberichten ons voornamelijk waanzin en horror bieden, is het zaak de mensen weer te laten lachen, hoop te bieden en te laten geloven in een toekomst waarin de wereld geneest en liefde zegeviert. Ja: grote woorden, maar we ménen ze.
We moeten zingen, dansen, lachen en genieten. En we moeten ons brood breken en delen met de ander.
Kortom: Spijkers zal met ZIEL & ZALIG een gul, onbevreesd en hartstochtelijk levensgevoel uitdragen.
Hoop en troost en Joost! Proost!
Klik hier voor meer info over parkeren, horeca en annulering.
vr 13 nov
20:00
Theaterzaal
ZIEL & ZALIG
Genre
Theaterconcert
Ontvang wekelijks nieuws van theater, muziek, film, cursus of allemaal.
