Dit event is reeds geweest. Terug naar overzicht

Islands

Genre Film Duur 123 min Land Duitsland Regisseur Jan-Ole Gerster Cast Stacy Martin, Sam Riley, Jack Farthing

Tom is een charismatische goedzak die werkt als tenniscoach op een prachtig all-inclusive resort op Fuerteventura. De gasten genieten van hun luxe verblijf, maar Tom is verveeld door zijn dagelijkse, oppervlakkige routine van lesgeven, uitgaan en onenightstands. Chronisch katerig houdt hij mensen op afstand, totdat de Maguire-familie incheckt in het resort.

Anne & Dave staan erop dat Tom hun zoontje privéles geeft, nemen hem mee uiteten en langzaamaan raakt Tom steeds meer betrokken bij het gezin en hun problemen. Na een stapavond met Dave hoort Tom de volgende ochtend dat Dave is verdwenen.

Islands is een intense, broeierige psychologische thriller en het Engelse debuut van de Duitse regisseur Jan-Ole Gerster. Oh Boy (2012) met Tom Schilling was zijn succesvolle debuutfilm en ook Gerster’s tweede film Lara (2019) heeft meerdere prijzen ontvangen. In het onheilspellende Islands is niets wat het lijkt en toont Gerster dat je niet kunt vluchten voor je problemen, zelfs niet op vakantie.

Islands had zijn wereldpremière dit jaar tijdens de Berlinale en won bij de German Film Awards de prijs voor Best Film Score.

NRC (★★★★) ‘Intrigerende tango met een oeroud archetype’
de Volkskrant (★★★★) ‘Knap film noir-achtig mysterie vol dubbele bodems’

De vertoning van woensdagmiddag 5 november is onderdeel van Breek de Week!
Breek de Week is een nieuw concept! Woensdag gehaktdag? Nee, filmdag! In plaats van gehaktballen, draaien we films. Breek de week bij ECI cultuurfabriek en maakt gehakt van een saaie midweek. Met iedere woensdagmiddag keuze uit 2 films, inclusief pauzedrankje.
(Filmpas = geldig exclusief pauzedrankje)

Islands_st_2_jpg_sd-low

Onbeperkt genieten? Vraag een filmpas aan!

Genre: Film