Nieuws
Bekijk hier onze algemene voorwaarden en privacy-statement.
Teun van den Elzen
Tijdelijk geen ticketverkoop mogelijk
Vanaf zondag 12 april18:00 tot maandag 13 april 18:00 maken wij de overstap naar ons nieuwe ticketplatform Ticketworks. Dit is goed nieuws, want het zal de gebruiksvriendelijkheid van onze website voor jou als cultuurliefhebber verbeteren. Tijdens deze periode is het helaas tijdelijk niet mogelijk om tickets te kopen. Vanaf maandag 13 april 18:00 is de ticketverkoop weer volledig beschikbaar via Ticketworks.
De tijd dat we onbekommerd naar onze navel konden staren is voorbij. Onze vrije samenleving wordt van alle kanten bedreigd.
We moeten met z’n allen weer helder te krijgen wat er op het spel staat. Er is nogal wat te verdedigen en daarom kiest Teun van den Elzen in zijn tweede cabaretprogramma vol voor de aanval. Met als enige wapen: zijn vlijmscherpe, nietsontziende grappen.
Teun van den Elzen is cabaretier, columnist bij Spijkers met Koppen, comedian bij Club Haug en schreef jarenlang voor Dit Was Het Nieuws. Hij speelde op Lowlands, Pinkpop en de Zwarte Cross. Zijn vorige programma werd enthousiast ontvangen.
MARTIJN CRINS TIPT!

“Deze voorstelling moet iedereen gaan zien! Van de nieuwe lichting cabaretiers is Teun een van de weinige die de actualiteit zo messcherp fileert. We zijn goed bevriend, werken veel samen en ik zie van dichtbij hoe razendsnel hij zich ontwikkelt. In deze voorstelling stelt hij de vragen die ertoe doen en durft hij de diepte in te gaan, ook als de antwoorden soms pijnlijk zijn. Zijn eigen tekortkomingen legt hij naast de tekortkomingen van onze samenleving. Dat maakt deze voorstelling zo knap, zo waardevol en zó hilarisch relevant.” – Martijn Crins, huiscabaretier van ECI cultuurfabriek
De pers over Teun van den Elzen
Scenes ★★★★★ ”Scherp, goed doordacht cabaret, dicht op de huid van de samenleving, met een hoge grapdichtheid”
Theaterparadijs ★★★★★ “Een sterke show neer die van begin tot eind goed in elkaar steekt”
ILovetheater ★★★★★ “De voorstelling is raak. Juist omdat hij nu zo pijnlijk actueel is.”
Klik hier voor meer info over parkeren, horeca en annulering.